Preklady online
Toto je konkrétny odsek, ktorý treba preložiť

Všetky svoje návrhy píšte do komentára. Taktiež ak máte pripomienky k prekladu:)

Predchádzajúci Ďalší


Pod veľkými, orieškovo hnedými očami mala tmavé kruhy, čo znamenalo, že nespala tak ľahko, ako Hermiona dúfala. Jej malý anjelik nasadil na tvár statočný výraz, všimla si to. Vedela tiež, že po všetkom, čo sa stalo, by bolo naivné myslieť si, že to na Rose nebude mať žiadny vplyv. Chvíľu na to, ako Hermiona prišla večer do postele, sa malé dievčatko prirútilo do izby so slzami kotúľajúcimi sa po jej lícach. Rose mala zlý sen, príšerný a omnoho desivejší ako kedykoľvek inokedy. Bála sa, že ju odnesú preč... bola vydesená z Rona. Hermiona sa jej snažila povedať, že to bola nehoda, že to tak nemyslel a nechcel ublížiť ani jednej z nich. Ale Rose jej tvrdohlavo odmietala uveriť, jej štvorročná myseľ pripúšťala len to, čo videla v tú noc.

There were dark circles under her wide hazel-brown eyes, a sign that she hadn't slept as easily as Hermione would have hoped. Her little angel was putting a brave face on, she knew that much. She also knew that after everything that had happened, it would be naïve of her to think that Rose wouldn't be affected by all this. Moments after she had gone to bed the little girl had come hurtling into the room, tears pouring down her face. Rose had had a nightmare, one that was far more terrible and frightening for her than any ordinary dream. She was scared of being taken away…she was scared of Ron. Hermione had tried to tell her that it was an accident and that he hadn't meant to hurt either of them. But Rose stubbornly refused to believe her, her four year-old mind acknowledging only what she had seen that night.
Posted By: arabeska on 19.05.2018 - 18:41:34 (Views: 33)Návrhy a pripomienky:
Ajvanka
18.05.2018 - 19:36:29

Mala tmavé kruhy pod jej veľkými, orieškovo hnedými očami, čo znamenalo, že nespala tak ľahko ako Hermiona dúfala. Jej malý anjelik nasadil na tvári statočný výraz, všimla si to. Vedela tiež, že po všetkom, čo sa stalo, by bolo naivné myslieť si, že to na Rose nebude mať žiadny vplyv. Chvíľu na to, ako prišla do postele, sa malé dievčatko prirútilo do izby so slzami kotúľajúcimi sa po jej lícach. Rose mala zlý sen, príšerný a omnoho desivejší a ako iný, bežný sen. Bála sa byť odnesená preč...bola vydesená z Rona. Hermiona sa jej snažila povedať, že to bola nehoda, že to tak nemyslel a nechcel ublížiť ani jednej z nich. Ale Rose jej tvrdohlavo odmietala uveriť, jej štvorročná myseľ pripúšťala len to, čo videla v tú noc.This site is powered by e107, which is released under the terms of the GNU GPL License.